Guangdong TIDEDAY Industrial co., Ltd

Augstas kvalitātes produkts, profesionālu pakalpojumu, Bluetooth galveno piegādātāju!

Mājas > Jaunumi > Saturs
USB lādētājs regulē strāvu
- Oct 31, 2017 -

USB lādētājs regulējiet strāvu

Tā kā mobilā tālruņa akumulatora jauda ir droša, tāpēc akumulatora uzlādes laiks ar uzlādes strāvu ir ļoti sarežģīts, jo vienādās uzlādes strāvas gadījumā, jo lielāka ir akumulatora ietilpība, jo ilgāks lādēšanas laiks, tas pats, jo lielāka ir uzlādes strāva, nepieciešamā maksa, jo īsāks laiks. Tad jautājums nāca, lādētāja izejas strāva ir lielāka, jo labāk? Vai tas ir mazāks, jo labāk? Šeit, Xiaobian nākt ar mums, lai komentētu šo jautājumu.

Pirmkārt, mobilā tālruņa lādētājs ar lielu strāvu joprojām ir mazs pašreizējais labums?

Ja lādētājs var piegādāt strāvu, tas ir mazāks par sākotnējo lādētāja standarta strāvu, lādēšanas laiks ir nepieciešams, lai pagarinātu, piemēram, maziem 6 ir tāda pati jauda 1830 mA, sākotnējais lādētājs ir 1,2 An, tad ir 4 stundas, lai būtu gabals Pilnīgi nav elektrības akumulatora pārpildes, un pēc tam mazliet mazāks pašreizējais lādētāja uzlādes laiks būs garāks, ja pašreizējais ir pārāk mazs, neuzlādēs elektroenerģiju, mēs varam netikt pamanījuši oriģinālu mazu 6 akumulatora jaudu aiz 7,0 wh, 1830 milivatu / 7,0wh, kam seko 7,0wh, attiecas uz flīžu stundu, mē (miliampere stundas) un wh (vatus) ir divu parasto akumulatora jaudas uzrādīšanas veidu salīdzinājums ar jaudu, kas reizināts ar akumulatoru. Papildu spriegums ir vienāds ar wh, ar nelielu 6 akumulatora piemēru ir 1,83 * 3,7 = 12,81 vati (atsaucoties uz enerģijas patēriņu stundā). Šī oficiālā vērtība praksei oficiāli nav nozīmes, iekārtas laiks ir atšķirīgs, un atšķirība būs ļoti atšķirīgs tāpēc daži cilvēki, kas atrodas atvēršanas vai spēlēšanas mašīnā, sakarā ar neliela strāvas lādētāja lietošanu (zemāks par mobilo tālruņu stundu elektroenerģijas patēriņu), lādētāja strāva ir pārāk maza, akumulatora būs jāmaksā. Ilgtermiņa maksa ir mazāka par jaudas akumulatoru un kaitējuma veidošanos (protams, tas var būt ilgs laiks, nav atrasts atbilstošs materiāls), un tas var sadedzināt lādētāju.

Kāpēc augsta strāvas uzlāde nedeg mašīnas, tas ir tāpēc, ka uzlādes strāvu nosaka akumulators un sava lādēšanas apkopes ķēdes IC, un lādētājam nav nekā, ja jūs izmantojat lādētāja strāvu 5A, jo mašīna Uzlādes uzturēšanas ķēde tagad ir strāvas ierobežojums drošā mērogā, tas nesabojās akumulatoru, daži tālruņi arī radīja apkopes strāvu, piekļūstot augstajai strāvai, tas automātiski pieslēgs lādēšanas ķēdi, bet tas nav pārliecināts, In Papildus IC uzturēšanai, bet pārāk daudz strāvas, bet arī akumulatoru uzlādēšanai vai strūklu veikšanai, lai nodrošinātu akumulatora ekspluatācijas ilgumu un pašaizliedzību, nelietojiet akumulatoru uzlādēšanai ar lādētāju ar vairāk kā 3A, neatbalsta izmantošana mazais (500 mAh) lādētājs, lai uzlādētu tālruni.

Otrkārt, dubultā USB izejas mobilā barošanas avota kļūda neveidos bojājumu?

Attiecīgi ir mobilā jauda ar divu USB izeju no izejas 5V / 1A un 5V / 2A, kas ir IPHONE uzlādei, kas tiek iekasēta par IPAD. Šī mobilā strāvas padeve ar divu USB izeju un diviem izejas strāvas uzlādes portiem nav vienāda, tad, ja produkta lietotāji nepareizi pieslēdz IPHONE tālruņa kontaktligzdu uz 5V / 2A uzlādes portu, tas nav mobilā tālruņa veidošana kaitēt šaubām?

Litija baterijas uzlādes strāvas mobilā jauda, ​​internets ir sadalīts divu veidu idejās: pirmkārt, mobilā jaudas izejas strāva, un pats tālrunis ir nepieciešams, lai apmierinātu lādēšanas strāvu, pretējā gadījumā tā sabojās tālruni, akumulatoru; Otrkārt, mobilās jaudas standarta izejas jauda un lādēšanas strāvas pieprasītais tālrunis nepieprasa stingru atbilstību, tālrunim ir iekšējā strāvas ķēde.