Guangdong TIDEDAY Industrial co., Ltd

Augstas kvalitātes produkts, profesionālu pakalpojumu, Bluetooth galveno piegādātāju!

Mājas > Jaunumi > Saturs
USB lādētājs pārsprieguma aizsardzība
- Sep 19, 2017 -

USB lādētājs pārsprieguma aizsardzība

Varistor lādētāju Circuit

Varistor ir spriegumjutīgi rezistors saīsinājums angļu saīsinājums VSR (spriegumjutīgi rezistoru), pazīstams arī kā metāla oksīda varistor (metāloksīdu Varistor, MOV). Tas pieder pie pārmērīga sprieguma aizsardzības komponentu, pretestības vērtība mainās ar spaiļu spriegumu. Varistor galvenās iezīmes ir visdažādākās darbības spriegums (6V ~ 3000V, sadalīta vairākos failus), atbilstošā pārmērīga sprieguma pulss ātrs (pāris desmitiem nanoseconds nanoseconds), spēju izturēt ietekmi uz stipru strāvu (līdz 100 ( Less than 0,05 % / ℃), un zemu cenu, maza izmēra, galvenokārt izmanto lādētāju uztvert vilni sprieguma (mazāks par 0,05 % / ℃), zema sprieguma aizsardzības, zibens aizsardzība, kā novērst radiotraucējumus, strāvas noplūdes (mazāk nekā pāris microamps līdz vairākiem desmitiem microamps) pašreizējo strādnieki, absorbcijas tapas, ierobežojot, augstsprieguma loka apspiešanas, trokšņa samazināšana, pusvadītāju komponenti aizsardzībai un tā tālāk.

Varistor ir elements ar īslaicīga sprieguma radiotraucējumu novēršanas funkcija, kuru var izmantot vietā kombinācija transient suppression diodēm, zener diodes un kondensatori. Varistor aizsargā IC Integrālā un citi pusvadītāju komponenti lādētāju Circuit elektrostatiskā lādiņa izlāde, ātrdarbības un citi pārejoši straumes kā zibens izraisītiem bojājumiem. Izmantot tikai varistor un pēc tam tiks pievienots aizsargātā IC vai ievades lādētāju maiņstrāvas ķēdē, kad uzreiz pārsniedz noteiktu vērtību, varistor pretestības spriegumu pilieni ātri, vadīšanas augsta strāvu, tādējādi aizsardzības IC vai elektroiekārtas; Ja spriegums ir zemāks nekā varistor darbības spriegums, varistor pretestību ir ārkārtīgi augsts, gandrīz atvērt un tādējādi neietekmēs ierīci vai lādētāja normālu darbību.

Pastāv trīs galvenie parametri varistor: ① nominālā sprieguma U1mA, kad caur 1mA DC strāva, spriegums pāri sastāvdaļu; ② strāvas noplūdi, tas nozīmē, ka ja visā ierīces spriegums ir vienāds ar 75 % U1mA, sastāvdaļas pagājis no DC pašreizējais; ③ caurplūdumu, kas norāda maksimālo laiku norādītajā laikā (8/20 micro), ļaujot pašreizējo caur pulsu, kur 90 % no pašreizējā pulsa. Uz laiku ir 8 mikrosekundēm un pīķa ilgums ir 20 mikrosekundēm.

Lādētāja ievades aizsardzības ķēde parasti izmanto varistor nominālais spriegums ir 275VAC vai 320VAC.

Ar nepārtrauktu progresu elektroniskās tehnoloģijas, smart phones, planšetdatoriem, digitālās fotokameras, MP3 atskaņotāji un personālie digitālie palīgi (PDA) un citas portatīvās ierīces tirgū turpināja strauju attīstību, vairāk un vairāk, tāpēc šo disku tehnoloģiju produktu vadīja tās perifērijas produktu attīstību. Viens no visvairāk straujā attīstība USB lādētāju, jo USB lādētāja adapteri strāvas padeves šo augsto tehnoloģiju produktu.