Guangdong TIDEDAY Industrial co., Ltd

Augstas kvalitātes produkts, profesionālu pakalpojumu, Bluetooth galveno piegādātāju!

Mājas > Jaunumi > Saturs
USB lādētājs netiek ievadīts jauda
- Sep 07, 2017 -

USB lādētājs netiek ievadīts jauda

Mobilā tālruņa lādētājs neierodas jauda ir droši vien ļoti izplatīta lieta, bet daudzi cilvēki sastopas šāda neizpilde nav skaidrs šajā sakarā kāds ir iemesls, nezina, kā risināt šajā sakarā, šādi tehniskie darbinieki jums paskaidrot, kāds ir iemesls w tālruņa lādētājs HY neierodas jauda?

1 mobilā telefona akumulatoru problēmas

Bateriju izmēģināt, lai varētu iekasēt, ja akumulators varēs iekasēt, iespējams, akumulators lūžņos, citu akumulatoru var nomainīt. Taču tikai šī metode ir piemērota smart tālrunis var izņemt no akumulatora. Varat ievietot akumulatoru vispārēju maksas iepriekš, ja maksa neierodas akumulatoru, kas ir problēma. Ņemiet vērā, ka akumulatoru Nomaiņa ir vislabāk ir izvēlēties sākotnējo vai augstas kvalitātes akumulators.

2, vainas sistēmas iestatījumus

Daudzi cilvēki nesaprot, kā sistēma ietekmēs maksu neierodas jauda, ņemam Andrews sistēmas, kā, piemēram, Andrews sistēmai ir īpašu ierakstu akumulatoru informāciju log, vienreiz, tad dabiski grūti maksas informācija kļūda. Tas nav ieteicams lietotājiem piespiest suka mašīnu, ja vien pieredzi ar suku iekārtu lietotāji var mēģināt. Vispārējās lietotāji var atsaukties uz savu mobilo telefonu sistēmu un pieņemt atšķirīgu pieeju, lai atrisinātu.

3, vai lādētājs ir bojāts

Mobilā tālruņa un datora USB portam vai mobilo barošanas savienots ar laiku, ja jūs atradīsiet maksa ir normāli, tas ir iespējams, ka tālruņa lādētāja kļūme. Šoreiz mēs varam aizstāt lādētāju, aizstāt galvu mēģināt izvēlēties sākotnējo maksu, tas ir viszemākais risks izvēle. Ja citu iemeslu dēļ nevar izvēlēties sākotnējo mobilā tālruņa lādētājs, tad lūdzu pievērst uzmanību labas kvalitātes markas atpazīstamība, spriegums, līdzīgu produktu, cik vien iespējams, lai aizsargātu tālruni pašreizējie parametri pirkšanas.

4, mobilā saskarnes problēmas

Izņemts akumulators (nevar nojauktas, no otras puses spēcīgi nolaupīja), lietot standartu universal maksas uz maksas, ja maksājums ir tālruņa uzlādes interfeisu problēmas. Mobilā tālruņa lādēšanas port ir visvieglāk uzkrāties putekļiem un citiem būvgružiem, kas noveda pie interfeiss un uzlādes līnija savienotājs slikti. Tik rūpīgi jāpārbauda smart tālrunis lejasdaļā interfeisu vai iepriekšminētās problēmas, kamēr interfeiss ir viegli zaudēt, ja kontaktpersona ir slikti vadīt, risinājums ir atrast savu zīmolu vietējo mobilo tālruņu remonta punkts , nevis aizstāv lietotāju izjaukt.

5. savienojuma līnija ir bojāta

Kabeli vai mainīt maksas plug, un redzēt, ja tā var iekasēt elektrībā, tad maksa ja maksu par elektroenerģiju, tas izrādījies problēmu saknes rindai vai apmainīts spraudnis maksas par to. Pievērsiet uzmanību maksu, kad kontaktdakšu par laiku un pievērst uzmanību uz tālruņa sākotnējās iekasēšanas Iespraudiet strāvas un sprieguma parametrus, lai novērstu kaitējumu tālrunis. Ja nevar uzlādēt, tad iespējams, problēma ir: mobilā tālruņa interfeiss problēmas, akumulatora problēmas, sistēmas problēmas.