Guangdong TIDEDAY Industrial co., Ltd

Augstas kvalitātes produkts, profesionālu pakalpojumu, Bluetooth galveno piegādātāju!

Mājas > Jaunumi > Saturs
Runātājs tehniskie parametri
- Aug 29, 2017 -

runātājs tehniskie parametri

Galvenie tehniskie parametri un skaļruņi - funkcijas

1. nominālā pretestība Z runātājs ir induktīvās slodzes elements. Maiņstrāvas signāla tās impedance atšķiras ar frekvenci un tās tipiskās impedance līkne tiek parādīta 3. attēlā. Vismaz pēc ilustrētā ārprāts pirmā impedance ir nominālā pretestība. Tas ir galvenais pamats, lai aprēķinātu frekvences dalītājs un pastiprinātāja jauda

2 līdzstrāvas pretestības balss spole līdzstrāvas pretestības ir mazāka nekā nominālā pretestība, un kopumā par 0,85 reizes nominālā pretestība.

3 rezonanses frekvenci fo rezonanses frekvence ir aptuveni bezmaksas sound speaker zemo frekvenču impedances vērtība sasniedz maksimālo vērtību, ja laukā biežums atbilstošā (sk. 3. attēlu) saistītas ar skaļruņa diametrs fo vērtību XSL-fo ir parasti ir mazs, liels diametrs woofer fo kopumā 18 80 hz jomai.

4. Q kopvērtību Qts atspoguļo amortizācijas stāvokli vibrācijas sistēmai tuvu runātāja fo, kas ir svarīgs parametrs nosaka zemo frekvenču skaļrunis raksturojumu.

5 rezonanses impedance Zmax rezonanses impedance atsaucas uz impedance vērtību runātāja fo.

6. efektīvais diametrs Din, tai ir vibrācijas speakers 1/2 no diametra vibrācijas plāksni un gredzena platuma vērtība (vienības: mm) un vērtību lietu apjomam nav saistīti tikai un nosaka zemo frekvenču joslā (20-100 hz) runātājs var būt visskaļāk jauda izvadi.

7. līdzvērtīgu vibrācijas kvalitāti Mo skaļruņu kvalitāte līdzvērtīga vibrācijas atsaucas uz skaļruņu sistēma vibrācijas un reakcijas spēku gaisa, jo runātājs vibrācijas un pievienots konuss pievienotā masa abās baseina pusēs kopskaita. 8. mehāniskās q vērtība KVS, kas atspoguļo runātāja balstiekārta mehāniskās amortizācijas stāvokli fo. Faktiskajiem testu norāda, ka tas ir arī ietekme uz vidēji augstas frekvences skaļruņu sniegumu.

9. Q vērtība Qes, kas atspoguļo apjomu elektrisko slāpēšanu pie skaļruņa fo. Tas ietekmē arī vidēji augstas frekvences skaļruņu sniegumu.

10. līdzvērtīgu daudzumu Vas līdzvērtīgu daudzumu ir ļoti svarīgs parametrs skaļruņu dizainā. Tas attiecas uz šo skaļruņa skaļuma līmeni gaisā un akustisko atbilstību ir vienāds ar akustisko atbilstību (vienības: L) ir ķermeņa ir proporcionāls apjomu starpību dažādi runātāji Vas, maza, tikai 2 litri, lielie var sasniegt vairāk nekā trīssimt l itres.

Lineārās pārvietošanas Xmax 11. Tas attiecas uz lielākajiem vienvirziena lineāru amplitūdas runātājs konusa konusa (vienības: mm) mūsdienu jaunā tipa lieljaudas zemo frekvenču skaļrunis lineārās pārvietošanas var sasniegt 3-12 mm (sk. skaļruņu lieluma diapazons 4 līdz 8 collām) efektīvi uzlabo moderno zemas frekvences neliels skaļrunis atmiņas spējas. Maza kalibra vienības var izdot arī zemas frekvences enerģijas ar līdzīgiem liela kalibra vienībām.

12. līdzeklis jutīgumu, tā ir definēta kā runātāji par standarta deflektora ievades laikā efektīva frekvenču joslas rozā trokšņa signāla, runātājs pozitīvi ass no references punkta attāluma par 1 metru no skaņas spiediena līmenis (vienības: db) tas atspoguļo pakāpi viegli piespiediet skaļrunis.