Guangdong TIDEDAY Industrial co., Ltd

Augstas kvalitātes produkts, profesionālu pakalpojumu, Bluetooth galveno piegādātāju!

Mājas > Jaunumi > Saturs
Speaker Sound Way
- Oct 20, 2017 -

skaļrunis skaņas veidā

Skaļuma skanējuma veids

Rags ir ierīce, kas elektrisko enerģiju pārvērš skaņā. Dažādos elektronus pārnes uz spoli. Spole ražo enerģētisko mijiedarbību ar magnēta magnētisko lauku, izraisot diska vibrāciju. Tā kā elektronu enerģija jebkurā laikā mainās, raga spole virzās uz priekšu vai atpakaļ, tādēļ paliktņa valoda sekos kustībai, šoreiz šī darbība ļaus mainīt gaisa blīvuma pakāpi.

Runātājus var iedalīt:

1, kustīgā spole. Tās princips ir izmantot pašreizējo vadu un magnētiskās lauka līnijas, kas perpendikulāri magnētam starp ziemeļu un dienvidu pole, līniju ietekmēs magnētiskās lauka līnijas un abas pašreizējās kustības mijiedarbība diafragmā, kas piestiprināta šai ceļa līnijai, Ar pašreizējām izmaiņām diafragmā pirms un pēc kustības.

2, elektromagnētiskais tips. U formas magnēta vidū var iestatīt, lai pārvietotu griezto dzelzi, kad strāva plūst cauri spolei, kad armatūra tiks uzmundrinēta un magnēts atgrūžs parādīsies, un vadīt diafragmas kustību.

3, induktīvs. Un elektromagnētiskais princips ir līdzīgs, bet armatūra dubultojas, un divu balss spoles magnēts nav simetrisks, ja signāla strāva caur divām dažādām magnētiskās plūsmas armatūrām spiedīs viens otru un kustāsies.

4, statiskais tips. Parasti ar plastmasas plēvi ar alumīniju un citiem induktīviem materiāliem, vakuuma iztvaicēšanas apstrādi, divas diafragmas, kas novietotas attiecībā pret vienu no tām ar pozitīvu strāvu, ja cits gabals izraisīs nelielu strāvu, savstarpēji piesaista viens otru. Gaisa spiediena ietekme būs spējīgs izveidot skaņu. Viegls svars ir tāds, ka statiskā monomēra dēļ vibrācijas izkliedēšana ir maza, ir viegli iegūt skaidru un caurspīdīgu daudzumu, basu jauda nav aizķerta, un tās efektivitāte nav augsta, izmantojot DC un viegli putekļus.

5, lentes tips. Diafragma ir izgatavota no ļoti plānas metāla, un strāva plūst tieši ķermenī, lai tā vibrētu. Tā kā diafragma ir balss spole, tāpēc kvalitāte ir ļoti viegla, lieliska īslaicīga reakcija, augstas frekvences reakcija arī ir ļoti laba. Tomēr lentes skaļruņu efektivitāte un zema pretestība ir liels izaicinājums paplašināšanas mašīnai.

6, ragu stils. Diafragma vada gaisu korpusa apakšā, jo skaņa netiek izplatīta, kad efektivitāte ir ļoti augsta, bet tāpēc, ka raga forma un garums ietekmē skaņu, zemas frekvences atkārtota atskaņošana nav viegli

Mobilā tālruņa skaļruņu vēsture

Kopš 1877. gada lielais ASV Tomasa Edisona izgudrotājs izgudroja trumuļa fonogrammu un sāka ienākt monofoniskajā ierakstīšanas laikā. Līdz 1958. gadam mūzikas ierakstu un atskaņošanas veidu joprojām dominēja mono. Mono nozīmē, ka dažādu virzienu audio signāli ir sajaukti un ierakstīšanas ierīce tos ierakstījis, un pēc tam atskaņo skaļrunis. Replay efekts ir vienkāršots un izkropļots salīdzinājumā ar reālo dabisko skaņu. Mobilo telefonu skaļruņi ir sadalīti mono, divkanālu, stereo trīs daļās! Mono audio ierīcē jūs varat sajust tikai skaņu, mūziku pirms un pēc atrašanās vietas un skaņas, skaļuma lielumu, bet skaņu nevar izjust no kreisās uz labo pusi un citu horizontālu kustību. Populārs ir tas, ka ir divi skaņas kanāli, jo ķēdē tie bieži vien viņu pašu pārraide no elektriskā signāla nav tas pats, electroacoustists, kas veiktu stereo procesā, jo tehnisko ierobežojumu, pēc iespējas drīz tikai izmantot divu skaņas kanālu, kanāls Lai sasniegtu, tāpēc stereo un divu kanālu, šķiet, kļūst lieta.