Guangdong TIDEDAY Industrial co., Ltd

Augstas kvalitātes produkts, profesionālu pakalpojumu, Bluetooth galveno piegādātāju!

Mājas > Jaunumi > Saturs
Runātājs Speaker attīstība
- Oct 11, 2017 -

runātājs Runātāju attīstība

Faktiski skaļruņu sistēmas pretestības īpašības ir patiešām svarīgas, un daudzas no tām var tikt atspoguļotas no impedances līknes.

Galvenajos tehniskajos parametros skaļruņu sistēma ir atzīmēta kā pretestība, parasti ir 4 Ω vai 8 Ω, šī vērtība norāda uz nominālo pretestību, ir tīras pretestības un pretestības vērtības optimizācija gb GB7313-87 sērijas 4, 8 , 16 Ω. Skaļruņu sistēmas pretestība ir sarežģīta problēma, es baidos, ka es nevaru teikt desmitiem tūkstošu vārdu un ļoti profesionālu, pārāk grūti saprast, jo nav nepieciešams, lai nespeciālisti pārzinātu pārāk daudz , tas ir tikai vienkāršs ievads, galvenokārt runājot par sakarību starp pretestības īpašībām un skaņas veiktspēju. Ar pastāvīgu progresu zinātnes un tehnoloģiju jomā komunikācija arvien vairāk attīstās, elektroniskais produktu atjauninājums, jo īpaši mobilie tālruņi, ir ļoti strauji attīstīta datoru tirgū, un muti_function maiņas virziens, personalizācija, miniaturizācija, skaņas efekti, tomēr pastāvīgi uzlabot multivides video atskaņošanu, zvana signālus, sarunu organizēšanu, MP3 atskaņotājus, lai klausītos un tā tālāk, viss ir nepieciešams, lai būtu labāka balss saskarne, nepārtraukti paplašinot vietējā tirgus pieprasījumu, ir arī izdevīgi veicināt runātāju attīstību.

Pateicoties Ķīnas straujai ekonomiskajai attīstībai, globālā ražošana sāka pāriet uz vietējo, kā arī ar milzīgo vietējā tirgus pieprasījumu, tāpēc mūsu valsts ir kļuvusi par pasaulē lielāko mobilo sakaru termināla ražotāju un patērētāju. Saskaņā ar informācijas nozares ministrijas statistiku, Ķīnai tagad ir gandrīz trešā daļa no pasaules mobilajiem tālruņiem un aptuveni piektā daļa no pārdošanas tirgus. Ķīnas mobilo tālruņu produkcija ir 1,98 miljardi, kas ir par 65 procentiem no gada. Pārdošanas apjoms sasniedza 1,96 miljardus, kas salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu bija 64,5 procenti, un pārdošanas apjoms bija 98,8%. Eksports bija 0,08 miljardi, kas ir par 95,1 procentiem no gada, un eksporta likme bija 40,5 procenti. Pateicoties mobilo sakaru industrijas straujai attīstībai, mobilo tālruņu aksesuāru ražošanā ir nepieciešama neaizstājama elektroakustika, tāpēc mūsu valstu skaļruņu nozares nākotne radīs vēl nepieredzētu labklājības nākotni, efektīvi veicinātu elektroakustiskās ierīces strauju attīstību. Skaļruņa balsī var redzēt elektroniskās elektroiekārtas, skaļruņi ir arī tas, ko mēs parasti saucam par ragu, ir sava veida pārveidotājs, pārveido elektriskos signālus akustiskajā signālā, ir termināla skaļruņi, tāpēc skaļruņa veiktspēja ir laba vai slikti tieši ietekmēs akustiku. Lai apmierinātu dažādās audioierīču dažādās vides prasības un augstākas prasības, pēdējos gados, pastāvīgi attīstot digitālo audio tehnoloģiju, runātājs ir daudz prasīgāks, lai pielāgotos zinātnes un tehnoloģiju attīstībai, lai apmierinātu dažādi patērētāji, daudzi uzņēmumi nepārtraukti uzlabo skaļruņu veiktspēju, izpēta un izstrādā jaunus materiālus, jaunas tehnoloģijas un jaunu dizaina metodi. Pašlaik Ķīnas skaļruņu nozare attīstās ļoti labi, un produkcijas ražošanas kvalitāte un kvalitāte jau ir konkurētspējīga starptautiskajā tirgū. Ar nepārtrauktu pieprasījuma tirgus paplašināšanos Ķīnas skaļruņu nozares zemākajā daļā, eksporta pieaugums radīs jaunu attīstības iespēju nākotnē.