Guangdong TIDEDAY Industrial co., Ltd

Augstas kvalitātes produkts, profesionālu pakalpojumu, Bluetooth galveno piegādātāju!

Mājas > Jaunumi > Saturs
Austiņu austiņas bieži vien tiek izmantotas
- Sep 27, 2017 -

Austiņas bieži lieto austiņas

Austiņu aksesuāru analīze par austiņu darba principu

Daudzi cilvēki, piemēram, mūzika, kam ir austiņas, ir kļuvuši par modi, tiklīdz mūzika sākās mūsdienīgā veidā, mums ir austiņas kā ikdienas mazu instrumentu izmantošana. Tomēr, kā mēs katru dienu varam izmantot austiņas darbam? Seko mūsu austiņu piegādātāji, lai saprastu sekojošo.

Austiņu aksesuāri vairumtirgotājiem

Austiņas, kas parasti tiek izmantotas Walkman, radio, mobilajos tālruņos un citās iekārtās, ir jāizmanto kontaktdakšas adaptera avots, izmantojot austiņas, lai skaņa tiek tieši novietota mūsu ausīs. Austiņa būtībā ir pārejas pārveidošanas vienības, kas saņem multimediju atskaņotāja vai uztvērēja paziņotos elektriskos signālus, vadot skaļruni, lai to konvertētu skaņas viļņos ausī. Austiņas, saskaņā ar tā veida pārveidotāju, var iedalīt kustīgās spoles austiņās, kustīgās dzelzs austiņas un citas magnētiskās austiņas, austiņas, austiņas, austiņas, stacionāras austiņas utt.

Tagad lielākā daļa austiņu piegādātāju, lai sāktu austiņu ausu aizbāžņu paritāti, ir pārvietojamas spoles austiņas, kas ir līdzīga elektriskajam skaļruņam, pastāvīgajā magnētiskajā laukā cilindriskās spoles, kas savienota ar diafragmu, vijumos, spole signāla strāvas avoti ar dinamisku diafragmas skaņu. Skaļruņu austiņas atšķiras no skaļruņa skaļruņa diafragmas un skaļruņa atšķirībā no parastajiem skaļruņiem. Skaļruņa malas parasti tiek piestiprinātas elastīgajā vidē (salauztas un centrētas) (piemēram, lielā diametra čukstiņā). Membrāna parasti ir plakana, koniska forma, ko elastīgā vidē nodrošina vibrējošā sistēma.

Austiņu piegādātāja kustīgā spole austiņu diafragma, kas tieši piestiprināta pie piedziņas rāmja, diafragmai ir fails, gludas svārstību sistēma ar pašu diafragmu, izejmateriālu un grumbu izplešanās un kontrakcijas deformācijas nodrošināšanai, tādēļ Teica, pārvietojot spole austiņu piedziņas bloku diafragmu izvēli izejvielu un formu plānošanu uz vienību galu galā, ietekme skaņas kvalitāte ir ļoti liela, kopā ir ļoti delikāts. Austiņas slikta, kur labot? Austiņu ražotāji apgalvo, ka augstāka ir austiņu vērtība, lai precīzi nodrošinātu pēcpārdošanas servisu. Daudzi pircēji, kas pērk austiņas, ir lēti izvēlēties, pamatā ir mainījušās. Es nezinu, ka visi nav skaidrāki, vispārējā austiņu nomaiņas periods ir apmēram mēnesis, protams, tas nesatur lietas izskatu un bojājumus. Daži veikali ir vienas nedēļas pēcpārdošanas nomaiņas periods, parasti uz vietas nevarēs aizstāt situāciju. Austiņas ar pēcapstrādi saistītas apkopes grūtības, galvenokārt pašapkalpošanās uzturēšana ar zemu peļņu, tāpēc mūsu klienti diez vai var atrast tehniskās apkopes punktu. Abas ir austiņas ir viens no precīzākajiem mašīnām, apkopes un testēšanas procesi ir sarežģītāki, ir grūti aizsargāt vairāk procesu, kā arī saglabāt un izskatu un atjaunot kvalitāti un kvalitāti.