Guangdong TIDEDAY Industrial co., Ltd

Augstas kvalitātes produkts, profesionālu pakalpojumu, Bluetooth galveno piegādātāju!

Mājas > Izstāde > Saturs
Pērkot Bluetooth austiņas, kas ņem vērā šādus aspektus
- Dec 27, 2016 -

Produkta kvalitāte
Pirkt Bluetooth mikrofonaustiņa būtu jāpievērš lielāka uzmanība būvizstrādājumu, piemēram, akumulatora darbības laiku, radiācijas līmeni un kvalitāti. Un vispārējā sliktu kvalitāti vai mazāku kvalitāti Bluetooth austiņas, izmaksu kontrolei, gan pēc apdares, vai materiāli netiek garantēta, sliktas kvalitātes līdzekļu faktisko izmantošanu funkcionālu datu dažādas plaši, un radiācijas summa ir ļoti liela.
Zvanu kvalitāte
Tāpēc, ka kvalitāte ir Bluetooth austiņas kvalitātes parametri pamata mērvienība, parasti izmantojot stieņi, izstrādātas Bluetooth austiņas, mikrofons tuvāk mutei un sarunu kvalitāti ir pārāka par citu izstrādājumu tipu.
Gaidīšanas režīma laiks
Jo tas ir viena un tā paša tālruņa ikdienas lietošanai, austiņu gaidīšanas laiks ir ilgāks, bieži iekasēšanas problēmām var izvairīties, kas ir viens pasākums Bluetooth austiņas.
Valkā komforts
Cilvēka auss ir vairāk delikāts, ja austiņas auss cilpu materiāls nav labs, vai pastāv dažas dizaina defekti, pēc ilga laika ir nolietojušies, radīs neērtības sajūtu. Tāpēc, pirms jūs pirkt būtu rūpīgi jāpārbauda, izvēlieties Bluetooth austiņas, kas atbilst jūsu auss formas.
Lietošanai
Bluetooth austiņas, galvenokārt ar to, kas pirkt pirkt? Tas atkarīgs no tā, ko jūs galvenokārt izmanto pirmoreiz - valodas apguvē izmanto. Vienkārši izvēlēties lētāku austiņas tikai uz austiņām ar uzgrieztu labā, II izmanto, lai noklausītos ziņas. Parasta magnētisko austiņas. ③ izmantot, lai klausītos mūziku. Vispārējās mūziku, vienkārši nopirkt vidējas klases tālruni, piemēram, auskultāciju vai kustīgu spoli austiņas. Ja jūs baudīt augstas kvalitātes mūziku, jums nav rūp cena, iegādāties augstas kvalitātes austiņas, piemēram, pārvietojot spoles, dzīvokli vai kondensāta augstas kvalitātes austiņas. BRD austiņas ar augstas veiktspējas ir pirmā izvēle. ④ viegli izmantot. Bezvadu Bluetooth austiņas bez vadiem, ir ļoti viegli izmantot, ir arī austiņas ar radio funkciju, ļauj klausīties mūzikas un valodas programma visu veidu jebkurā laikā. ⑤ kanālu. Viena kanāla un divu koridoru jaudas pastiprinātājs ierīču aprīkots ar vienu un dubultas kanāla austiņas.
Savietojamība
Izvēloties Bluetooth austiņas, vissvarīgākā problēma ir šūnu tālruņiem un mikrofonaustiņām ir saderīgi. Kādu Bluetooth austiņas nav saderīga ar mobilajiem tālruņiem, galvenokārt tāpēc, ka dažādas specifikācijas. ---HandfreeProfile Bluetooth austiņas ir trīs galvenās specifikācijas (HFP) un HeadsetPro failu (HSP) un trīs A2DP. Pārstāvjiem, HFP brīvroku funkciju un HSP pārstāv funkciju austiņas. Patērētājiem ir pārliecināties, vai jūsu mobilais tālrunis atbalsta kāda veida specifikācijas un pēc tam izvēlieties pareizo Bluetooth austiņu savienošana pārī. A2DP ir uzlabotas skaņas pārraides parametriem, ļaujot pārvades stereo audio signālus, daudz labāka kvalitāte salīdzinājumā ar HFP un HSP.
Nodrošina Brīvroku formāti Bluetooth austiņas mobilo tālruni diezgan pilnīgs, patērētāji var darboties ar austiņu tālruņa komplekts atkārtošana, zvaniet atrunas, atteicās klausīties zvanus, piem., brīvroku risinājums. Nokia, Motorola, Sony Ericsson Bluetooth austiņas uzsāka gandrīz visi dominē HFP formātos tiek atbalstītas. Pastāv arī daži modeļi arī atbalsta Brīvroku un HSP. Ja īpašu austiņas Bluetooth A2DP formātā, saderīgs ar HSP, HFP formātiem ir līdz šim labākais formāta versijā.
Mikroshēmu zīmols
Bluetooth austiņas piegādātāju mikroshēmas tur ir trīs lieli uzņēmumi ir Apvienotā Kingdomand #39; s KSA Corporation, otra ir ASV korporācijas Broadcom Broadcomand #39; s produktu tirgus daļa veidoja vairāk nekā 80 %.
Pārraides attālums
Bluetooth pārraides attālums ir vairāk nobažījusies par problēmu. Nav nekāda sakara ar Bluetooth versiju Bluetooth pārraides attālums, atkarībā no tehnoloģijas sarežģītības. PowerClass2 standarta pārraides attālums 10 metru un jauninājumu PowerClass1 pārraides attālums līdz 100 metriem un hi-fi stereo skaņu. Vispār, attālums nav pārāk tālu no tālruņa uz austiņām, drošu pārraides attālums ir apmēram 2 m 3 m.
Versija
Kad patērētāji pērk Bluetooth austiņas, bieži redzam Bluetooth1.1, 1.2, 2.0 + EDR, 2.1 + EDR un citi skaitļi, cipari pārstāv dažādas specifikācijas. Pašlaik 1.1 visbiežāk, 1.2 ir jaunu galveno, 2006. gadā tika uzsākta 2.0 2.1 + EDR versijas, jaunākais ir 3.0 ir mainstream, 4.0 ir jaunāko Bluetooth tehnoloģiju, šie skaitļi apzīmē versijām arī pārstāv Bluetooth austiņas austiņu pret traucēšanas spēju. Bluetooth versija attiecas uz saņemtā signāla kvalitāte. Jaunā versija liek lielāku uzsvaru, lai pārvarētu troksni. Jaunas versijas var būt atpakaļsaderīgi, patērētājiem vajadzētu apsvērt, cenu un pieprasījuma.
Profils
Papildus funkcionālu apsvērumu, Bluetooth austiņu izskatu un valkā komforts ir atslēga uz patērētājiem jāpievērš uzmanība. Ikvienam saskaras ar dažādiem lietotājiem pirms pērkat mēģināt valkājot komfortu, un tad iegādāties.